Publikuar: Maj 18 2022 08:28

Anije peshkimi (koc)

EUR

Publikuar: Maj 18 08:28
Shikime: 6
Shitet anije peshkimi 18 m e gjate,me te gjitha aparaturat, gbs lowrance,radjo, hollot, radar.
Motori 380 kf me dy turbo, fiat iveco.
Kopluni 1-6
Vinxhi eshte vendosur i ri,me dy tamburo,mban materiale brenda per 350m thellesi.
Depo nafte 10.000 litra
Dhom frigoriferike e re, e kompletuar me ftohes.
Me dy trata, materialet i ka te reja si kavot dhe kavovistot.
Me dokumentacion (regjister,license)te paguar per 1 vit.
Anija eshte ne gjendje pune!
Çmimi i pa diskutuar
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione