Publikuar: Jan 07 2022 09:44

Varke skaf per shetitje dhe per peshkim profesional

EUR

Publikuar: Jan 07 09:44
Shikime: 452
Skaf varke angleze e vitit 2003 per peshkim profesional me te gjitha paisjet e nevojshme. Ne gjendje perfekte. 6metra gjatesi me 2.4 gjeresi. 6 vende. Dy vende per te fjetur. Lavaman, tavoline, Vend per gatim. Vend per wc kimik. Dy pompa sentine, serbator uje te embel. Dy vaska te medha per peshqit. Gjeneratori gjerman i ri me vlere 2000 euro me benxine dhe gaz, 2 vinça nga 2000 euro per te ngritur rrjeta parangalle apo kosha nga thellesia. 3 bateri me piastra nga 160 ampere secila per vincat apo kallamat elektrik dhe 2 inverter me vlere1200 euro. 2 bateri per motorat. Panel diellor per karikimin e baterive. Nje radio, nje ollot "ecoscandaglio" me ekran 10 polç me pasqyre "sonde" 1 kw per thellesi deri 1000 metra. Paisje per peshkim dhe parangalle te bera ne menyre artizanale. Nje motor mariner 90 kf i vitit 2003 qe del nga fabrika me skafin dhe nje motor suzuki 9.9 kuaj fuqi i ri. Skafi eshte me karrel per trasport dhe i jane kryer te gjitha punimet elektrike te reja dhe te bojes kunder vegjetacionit. Letrat e sapo prera per nje vit. Totali i paisjeve 12000 euro. Per cdo prove mund te kontaktoni. Vetem varka me motorin kryesor, pa asnje paisje vlen 15000 euro.
Mund te telefononi ne numrin 0694118412 per cdo detaj
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione