Publikuar: Mar 11 2022 12:03

Garmin Fishfinder Echomap uhd 93sv hollot

EUR

Publikuar: Mar 11 12:03
Shikime: 626
Fishfinder Garmin uhd 93sv 9 polsh me harte te blere shtese adriatiku dhe joni BlueChart g3 Vision VEU453S-Adriatic Sea, South Coast
Me pasqyre GT56UHD-TM Transducer
ULTRA HIGH-DEFINITION SIDEVÜ AND CLEARVÜ AND TRADITIONAL CHIRP
https://buy.garmin.com/it-IT/IT/p/690474/pn/010-02522-01
https://buy.garmin.com/it-IT/IT/p/9205/pn/010-D0467-00
perdorur pak here i blere vjet ne vere prodhim 2020
ne itali shkon reth 1400 euro me gjith harten ne dyqane peshkimi shitet 1000 per kalim ne gpsmap

Peshkim furuno lowrance fishfinder simrad raymarine gomone gommone skaf jetski garmin hollot ollot yamaha
Motor deti uji kallam grepa seadoo honda yacht yaht varke
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione