Publikuar: Qer 14 2022 06:50

Skaf Open 8 vende

EUR

Publikuar: Qer 14 06:50
Shikime: 4531
Shitet skaf 6m 8 vende ne gjendje shum te mir
Motorr 25-35 johnson/evinrude me turbin
ne gjendje shum te mir i gatshem per cdo prov,shum i shpejt dhe ekonomik.
Ndezje me celes dhe munualisht
Karrel ne gjendje te mir,bori,busull,pomp uji,drita dhe gjith aksesoret e nevojshem
Tapiceri e sapo bere
3 zgavra te bollshme brenda skafit per te lene materiale
shum i vecant ne llojin e vet (pa dokumenta)
Cmimi i padiskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione