Publikuar: Maj 31 2022 05:47

Ferreti 34 fish

EUR

Publikuar: Maj 31 05:47
Shikime: 676
Motoskaf - 11 m gjatesi 4 m gersi 2 motorra cumins 250 cv super gjendje shpejtesia 23 milje. I paisur me radar ploter gps hollot radio - gjenerator 220 v sistem uji te amel + deti - banjo + dush - guzhine dhome me dy krevat sistem drejtimi 2 posht dhe lart
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione