Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 09 2021 12:57

Varkë Manta Ray 420

EUR

Publikuar: Nën 09 12:57
Shikime: 877
Kerkojme distributore per territorin e Shqiperise.
Për tregtarët çmime dhe përfitime speciale.
(Varkat janë të reja dhe mund t'i blini me motorë të rinj Tohatsu)

Prodhuesi: "GI Nautika" Serbia
Modeli: MANTA RAY 420

* Karakteristikat teknike:
- Gjatësia: 4,20 m
- Gjeresia: 1,75 m
- Lartësia: 0,55 m
- Drafti i trupit: 0,245 m
- Pesha: 220 kg
- Ekuipazhi: 5 persona
- Kuaj fuqi: 15HP-50HP
- HP optimale: 30 HP
- Kategoria: C
- Certifikata CE

* Pajisje standarde:
- Konsolë me xham
- Inox 316 Roll bar në tastierë
- Ndenjëse kapitente me mbështetëse
- Profili parafango
- Ngjyra standarde: E BARDHË

* Pajisje shtesë (pagesë shtesë):
- Sistemi i drejtimit të rëndë (210 euro)
- Jastëkë material nautik (300 euro)
- Igloo 24lit në vend (80 euro)
- Bimini inox (400 euro)
- Dritat e kabinës me 4 pika led (120 euro)
- Radio MP3 me altoparlantë detarë (200 euro)
- Dritat e navigimit (35e)
- Boria (25 euro)
- Paneli i ndërprerës (40 euro)
- Kompleti i pompës së kazanit (65 euro)

Për të gjitha informacionet ju lutemi na kontaktoni:
Shërbimi detar: "ALPA-Nautic" Serbi
TEL/WApp/Viber: +381645880880
E-mail: office@alpanautic.rs
Inst: @alpa_nautic
Republika e Serbisë - 14000 Valjevo

We are looking for distributors for the territory of Albania
For traders special prices and benefits.
(The boats are new and you can buy them with new Tohatsu outboard engines)

Manufacturer: "GI Nautika" Serbia
Model: MANTA RAY 420

* Technical characteristic:
- Lenght: 4,20m
- Width: 1,75m
- Height: 0,55 m
- Hull draft: 0,245m
- Weight: 220 kg
- Crew: 5 person
- Horse power: 15HP-50HP
- Optimal HP: 30HP
- Category: C
- CE Certificate

* Standard equipment:
- Console with windscreen
- Inox 316 roll bar on console
- Skipper seat with backrest
- Fender profile
- Standard color: WHITE

* Extra equipment (additional payment):
- Heavy duty steering system (210 eur)
- Cushions nautic material (300 eur)
- Igloo 24lit in seat (80 eur)
- Bimini inox (400 eur)
- Cockpit lights 4 led spots (120 eur)
- Radio MP3 with marine speakers (200 eur)
- Navigation lights (35e)
- Horn (25 eur)
- Switch panel (40 eur)
- Bilge pump set (65 eur)

For all information please contact us:
Nautical service: "ALPA-Nautic" Serbia
TEL/WApp/Viber: +381645880880
E-mail: office@alpanautic.rs
Inst: @alpa_nautic
Republic of Serbia- 14000 Valjevo
Përshkrimi i linkut

ALPA-Nautic

Shitja e anijeve te reja REAL 500, Manta Ray 420
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitja e anijeve te reja REAL 500, Manta Ray 420
+381645880880

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione