Publikuar: Qer 27 2022 07:06

SKAF PILOTINE 11 METRA ME DY MOTORR DIEZEL

EUR

Publikuar: Qer 27 07:06
Shikime: 948
***O K A Z I O N ***
SHITET SKAF PILOTINE 11 METRA
SKAFI ESHTE FIBER -GLASS ( REZINE)
ESHTE NE GJENDJE TE MIRE PUNE
KA DY MOTORRE AIFO DIESEL 184 KW
MOTORRE TIP 8361 SRM 3200
KA SHERBYER SI SKAFI I PILOTIT NE ANCONA ITALI
KAPACITETI MBAJTES 12 PERSONA
KA DHOME , BANJO , DHOME BATERISH , DHOME MOTORRI , DHE DEPO NE BASH.
KAPACITETI SERBATORIT 1200 LITRA .
ESHTE OKAZION
00355694685489..cel
SKAFI NDODHET NE DURRES NE PORT
NE GATISHMERI TE PLOTE .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione