Publikuar: Qer 19 2022 06:42

skaf 510 open fish

EUR

EUR
Publikuar: Qer 19 06:42
Shikime: 4894
skaf 510 me gj motorr. oupen fish shitet me motorr 25 kv 2 koh mariner ......ne gjendje te shkelqyer pune .. me dogumenta te rregullta skafi.... ka karrelin e vet te xinguar per det per ta fut dhe nxierr nga uji .....kontakt vetem ne wassap .0695709772 ....
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione