Publikuar: Maj 22 2022 10:05

Okazion,Skaf Della Pasqua dc15

EUR

Publikuar: Maj 22 10:05
Shikime: 15
Skaf model Della pasqua dc15 i vitit 1993.
16mt i gjate dhe 5 i gjere.2 motorra fiat nga 750kf secili.Gjenerator i ri,disalator i ri per te prodhur ujin e pijshem.4 dhoma dhe secila me banje me vete,kuzhine e kompletuar.dopio vend pilotimi.Shume pak i perdorur dhe ne gjendje shm te mire,impianti elektrik i rinovuar.Motorrat ne super gjendje.Letra te paguara per 3 vjet.Shitet per arsye mosperdorimi.75000€ i diskutushem plus mundesi nderrimi
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione