Publikuar: Qer 14 2021 06:06

Gomone ne shitje

EUR

Publikuar: Qer 14 06:06
Shikime: 611
Shitet gomone 6m e gjate me motorr yamaha 40-60 dy kohesh ne gjendje shume te mire dhe ekonomik. Gomonja eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme per lundrim si dhe dokumentacion te rregullt.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione