Publikuar: Nën 27 2023 01:44

OKAZION SHITET VARKE PESHKIMI

EUR

EUR
Publikuar: Nën 27 01:44
Shikime: 124
!!! OKAZION !!! SHITET VARKE PESHKIMI !!!
Shitet varke peshkimi 12 metra e sapo investuar, me te gjitha kushtet e nevojshme .

- Kabine e re e pajisur me 2 krevate marinar
- Depo nafte 3200 L ( dokumentacion per nafte pa
akcize )
- Motorr Ford 120kf
- Ponobllok rrjetash dhe grepash
- Hollot Garmin fishfinder
- Materiale peshkimi te reja
- Sistem elektrik i ri

Cmimi 15.000 Euro

Per me shume info 069 70 12 121
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
124
0695132669

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione