Publikuar: Nën 21 2016 08:26

Skaf

Publikuar: Nën 21 08:26
Shikime: 32
Skaf me gjatesi 5 m , motor honda 25 , 4kohesh ,prodhimi 2006, me karel dhe dokumenta te rregullta i cdoganuar , dhe leje lundrimi. Shitet :4.500 euro skafi ndodhet ne vlore
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione