Publikuar: Tet 12 2021 11:22

Skaf peshkimi

EUR

Publikuar: Tet 12 11:22
Shikime: 345
Shitet skaf 6,20m me motor 115etec 2010,skafi eshte ber i ri i jan ven trar dhe brinje te reja rexin e re ne gjith skafin inokse tende dhe bashi te reja me nje fjal eshte rikonstruktuar i gjithi,dokumenta 1vit ideal per mot te keq,
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione