Publikuar: Jan 31 2019 09:10

skaf 5.5

EUR

Publikuar: Jan 31 09:10
Shikime: 39
shitet skaf 5.5 metra i gjate dhe 2.1 i gjere me motor honda 75 i 2007 mjeti eshte ne gjendje shum te mire.jepet dhe me mundesi ndrimi me skaf gabinato
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione