Publikuar: Dhj 14 2017 09:46

SHITET OSE NDERROHET ME SHTEPI NE TIRAN

EUR

Publikuar: Dhj 14 09:46
Shikime: 38
Mjet per xhiro me gjatesi 7.5 m gjersi 3m zhytja 60 cm ndertuar me gome dhe rezine . Prodhuesi HONDA
Viti prodhimit 2012
shitet ose nderrohet me nje hyrje ne Tirane
Mjeti eshte i pajisur me dy bombla zjarrefikse te leviseshme
Me radio VHF
Mjeti eshte i pajisur me drita lundrimi dhe me dy motore HONDA 225 hp
Mjeti ndodhet ne VLORE...
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione