Publikuar: Jan 27 2019 01:54

Shitet/nderrohet dhe me makine

EUR

Publikuar: Jan 27 01:54
Shikime: 111
Gomone 7mt gjatesia 2.5 metra gjeresia.motor honda 225cv 4 kohesh.me gps pomp sentine sarbator 370litra.gomonia eshte ne gje dje te mire pune.nuk ka asnje lloj problemi dhe e gatshme per cdo lloj prove.gomonia eshte e pajisur me cdo lloj dokumentacioni me leje lundrimi siguracion gjithcka.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione