Publikuar: Jan 16 2022 06:38

shes skaf

EUR

Publikuar: Jan 16 06:38
Shikime: 7
shes skaf 5.50m ne gjendje shume te mire me dekumenta, skafi ka dy motorra nje Honda 20 4 kohesh dhe nje ndimes 6 4 kohesh, skafi shitet per arsye emigrimi 6000 euro I diskutushem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione