Publikuar: Dhj 18 2021 03:12

Anije peshkimi

EUR

Publikuar: Dhj 18 03:12
Shikime: 440
Anije peshkimi 13 metra e gjate anija eshte ne portin e vlore n gjendje shum te mir shume e paster ka gjithcka qe nevohitet per peshkim me lishenc e dekumenta te regulla mund t jepet dhe me qera per cdo informacjon kontaktoni n nr e tel +4917622249536 ose n what's up
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione