Publikuar: Maj 07 2021 02:06

Varke peshkimi

LEK

Publikuar: Maj 07 02:06
Shikime: 131
Shitet varke peshkimi me rrjeta artizanale me te gjitha dokumentacionetEshte 7metra e gjate dhe 2.5 metra e gjere.Eshte e paisur me libjote dhe me pompe hidraulike te fuqishme.Eshte e gatshme per pune.Ne gabine brenda ka krevat dopio ka depozite 400l nafte inoxi ka frigorifer.Me skafin vine gjithashtu edhe 3500metra rrjete peshkimi.1000 metra jane per dental(peshk) dhe 2500metra jane per cdo lloj peshku+1000 grepa(linja te gatshme).Per me shume na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione