Skaf olympic br 460 4 kohesh injeksion 2012

8 500 EUR

Shitet nga: Cimi 29 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Yamaha
5 metra i gjate , kapaciteti 6 vendesh , motorri yamaha 50 4 kohesh injeksion elektrik harxhon shum pak , me karrel origjinal te vetin , i pajisur me te gjithe dokumentacionin , certifikate lundrimi dhe gjithcka tjt ( qe jane per rinovim qe me daten 1 shator ) .veshje lekure , i pa lyer ose riparuar. shitet ose nderrohet.
Leaflet
Në fillim