Gomone me Motorr dhe Karreli

Shitet nga: shop Sot 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Model Tjeter
Shitet Gomone 4m me motorr dhe karrelin ne gjendje shume te mire nuk ka asnje lloj problemi ose difekti.
Gomonja vet eshte ne super gjendje thjeshte eshte cfryre ne foto nuk ka asnje te care ,dhe motorri eshte nga tipet me te shtrejnte sic e keni dhe foto.
Nuk bej nderrime vetem shitet
Gomonja eshte me dokumenta me te gjitha nuk i mungon gje.

Gomonja ndodhet ne autostrade sa kalon Lushnjen

i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim