Anije

1 500 EUR

Shitet nga: ilir 23 Mar 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj

Ne shitje eshte vetem barka dhe rimorkio (ndersa motori nuk shitet) Gjendet ne Kosove Peje
Leaflet
Në fillim