Skaf

6 000 EUR

Shitet nga: Ari 06 Gush 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Prodhuesi
Yamaha
Shes skaf me motorr Yamaha 250, 5.9m, 1.7m gjeresia. Me dogan te paguar skafi dhe kareli. Prodhim i vitit 1993
Cmimi 6000 euro i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim