Skaf

2 000 EUR

Shitet nga: Gjergji 29 Pri 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Suzuki
Skafi esht 4.7 metra i gjat , motorr 25 suzuki 3 pistona, me timon dhe sedilje lekure, esht bashk me karel dhe ne gjendje shum te mir, cmimi 2000 euro. Skafi ndodhet ne tr
Gjergji
0699947169
Leaflet
Në fillim