Nderrohet ose shitet.

0 EUR

Shitet nga: dori Dje 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Sarandë
Prodhuesi
Suzuki
Shitet ose nderrohet me makine + diferencen nga ana juaj skaf Molinari semicabinato.
5.70 m i gjate me dhome.

Pranojme propozime, aresyeja e shitjes emigrim.

Skafi ka dhome, tavoline ngrenie, tapiceria e brendshme turqueze ajo e jashtme bezhe, dush i jashtem, vaske per peshkim.

Me dogane te paguar i regjistruar me flamur Shqiptar.
Taksat sapo jane paguar , shërbimet sapo jane bere deri vitin tjetër ska nevojë per asgjë.
Skafi eshte ne gjendje shume te mire, ideal per familje qe duan te shijojne bukurite e bregdetit Shqiptar.
I kompletuar me paisjet e shpetimit per 8 persona, 2 spiranca 10kg dhe 3 kg me mbi 80 m litar e zinxhire.
Depozite uji, dush.

Shitet edhe pa motorre cmimi 6000€.
Me motorr Honda 130 kuaj 4 kohesh pothuajse i ri shume pak i perdorur dhe super ekonomik + motor ndihmes cmimi me leke ne dore okazion.
Mundesi blerje edhe per karrel tek aks me dogane te paguar gati për targa 1000€ plus cmimit te skafit (nuk shitet vetem karreli).
Mund te nderrohet edhe me makina.
Benz , BMW , Audi , Citroen , Fiat , Ford , Toyota , Renault , Peugeot , Mitsubishi , Opel , Nissan , Dacia , Hyundai , Honda , Jeep , Kia , Lancia , Land Rover , Range Rover , Mini , Mazda , Skoda , Seat , Suzuki , Smart , Volkswagen , Volvo.
Cel: 0676676666
Viber & WhatsApp 0676676666
dori
  Online
0676676666
Leaflet
Në fillim