Shitet Skaf 6m 6.0 benzine

12 000 EUR

Shitet nga: Xhoi 17 Gush 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet Skaf 6m i jate me karrel. Mjetit i jane bere te gjitha sherhimet dhe me dokumentacion te rregullt. Ka 1 dhome te vogel dhe eshte me dy motore volvo penta 3.0 benzine secila. Ua rekomandoj te apasionuarve pas shpejtesise 😉
Leaflet
Në fillim