Skaf 5.5

4 500 EUR

Shitet nga: Ervin 26 Maj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet skaf 5.5 metra super me motor 25 dy kohesh ne super gjendje eshte dhe nje motor kater kohesh 30 i ri merkuri skaf me te dy motorat 4.500.euro okazion.
Leaflet
Në fillim