SUPER OKAZION SHITET URGJENT NXITONI!

1 EUR

10 EUR

Shitet nga: Kosta Dje 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Më i shkathti më i shpejti! Vetem njerez serioz ju lutem! Vetem te interesuarit vertet! HAJDE TA SHOFIM KUSH FITON!!! MOS E HUMBISNI KETE RAST SHITET PER ARSYE EMIGRIMI - ESHTE PER TRASPORT TURISTESH PER XHIRO ME FAMILJEN DHE PER PESHKIM I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA. PERFITONI SA SESHT VON...MOTOSKAFI SKA MOTORR POR MUND TI MONTOHET SHUM THJESHT NJE FUORIBORD SE E KA VENDIN GATI!---JEPNI OFERTEN TUAJ!
Vetëm Wazapp ose Wiber!
VETËM SHkruani Ju lutem
Jo telefonata!
Leaflet
Në fillim