Skaf

2 500 EUR

Shitet nga: Skaf -sanall 12 Sht 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Pershendetje, shesim nje mjet lundrimi me permasa,6.15cm i gjate 2.20cm i gjere.Mjeti eshte perdorur per turizem dhe per peshkim , ka nje siperfaqe te bollshme per te ushtruar aktivitet turistik. Eshte pa motorr , ka pasur motorr nafte 30 caval ,por i eshte djegur nga mungesa vajit , ne kete rast shitet siq eshte sepse nuk kam kohe ta resauroj .Per me teper me kontaktoni ne whatssap ,flm .
Skaf -sanall
00393331531990
Leaflet
Në fillim