Gobbi 27 cabin

24 000 EUR

Shitet nga: Klemend Zefi 28 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Modeli
Gobbi
Gobbi 27 cabin 8.63 i gjate per 3 metra . Banio me dush dhome me 2 krevata tek +krevat doppio, frigorifer, dhe gas per te gatuar ...i paisur me gjith dokumentat libres shqiptare kolidim assicuracion dhe leje detare per te gjith brigjet e shqiperis documenta complete te paguara deri ne maj te vitit tjeter , sherbim i bere komplet ,2 motora volvo penta nafte 110kw ,skafi ndollet portin e Shëngjinit ne uj , gati per qdo lloj provet ....qmimi i diskutushem 0698986989 klementi
Klemend Zefi
0698986989
Leaflet
Në fillim