Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ullinj ne shitje | Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ullinj ne shitje,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ullinj ne shitje Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:16 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia plus truall

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
16 Sht 09:44 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia plus truall

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Korr 19:29 Të tjera , Vlorë

ullinj dekorativ

400 EUR

08 Maj 16:25 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi me tokë

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
24 Pri 16:41 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi 3+1 me tokë

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
24 Pri 16:41 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi 3+1 me tokë

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
23 Pri 20:21 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi 3+1 me tokë

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
23 Pri 19:23 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi 3+1 me tokë

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
07 Pri 16:17 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

Shitet toke

30 000 EUR

03 Jan 12:33 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private afer spitalit vlores me tok

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Dhj 19:37 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private afer spitalit vlores

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Dhj 09:11 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private afer spitalit vlores

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Dhj 12:10 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private afer spitalit vlores me tok

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Dhj 23:47 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private afer spitalit vlores

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
21 Dhj 23:40 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private afer spitalit vlores

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Dhj 07:39 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private afer spitalit vlores OKAZION

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Dhj 23:04 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private afer spitalit vlores

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Dhj 19:07 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private afer spitalit vlores

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Tet 13:03 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me tok afer spitalit vlores

40 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Tet 09:43 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private afer spitalit me shum tok

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Gush 10:07 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me tok afer spitalit vlores

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Gush 12:40 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me tok afer spitalit vlores

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Gush 23:17 Shtëpi , Vlorë

Shtepi OKAZION afer spitalit vlores

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Gush 13:30 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private ne vlor afer spitalit

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
22 Korr 09:05 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me tok afer spitalit vlores

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Jan 08:27 Shtëpi , Vlorë

Shitet shpi private ne vlor afer spitalit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
16 Dhj 14:05 Shtëpi , Vlorë

Vilë në fshat

68 000 EUR

Numri i dhomave: 5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ullinj ne shitje | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione