sprinter | Vlorë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sprinter ,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sprinter Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:19 Dyqani ,

SPRINTER 313 2008 AUTO PENTA

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:38 ,

Filluan Shitjet ne Rezidencen Turistike "Nereus"

900 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
20 Pri 14:51 ,

Sprinter

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Pri 10:14 ,

Mercedes Benz Sprinter 416 Super Gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 23:10 ,

Sprinter

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 14:36 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 19:06 ,

Mercedez Benz Sprinter 416

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Mar 15:09 ,

Shitet Ml350 full option

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 19:23 ,

Benz Sprinter

6 000 EUR

06 Mar 14:23 ,

Mercedes Benz Sprinter515 MAX Dopiogom

15 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 00:01 ,

Shitet Furgon

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
31 Jan 13:46 ,

Fugon sprinter

5 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Jan 19:55 ,

Sprinter

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 19:41 ,

Sprinter

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 08:25 ,

Fugon sprinter 18+1

11 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 08:45 ,

Shitet fugon 8+1.

3 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 09:47 ,

Okazion!

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 08:40 ,

Shitet Furgon transporti 4+1 Okazion

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 16:26 ,

Furgon Mercedes

5 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sprinter | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione