Opel corsa | Vlorë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 15:54
Linku:
,

Opel corsa 2007 benzine-gaz

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 15:39 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:38 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:44 ,

Opel Corsa

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:59 ,

��Mercedes C220 Avantgarde��

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:45 ,

Opel Corsa

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:13 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:07 ,

OPEL CORSA VITI 2008 BENZIN+GAZ AUTO LAMAJ

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:27 ,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:02 ,

SHES OPEL CORSA AUTOMATIK

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Pri 15:54
Linku:
,

Opel corsa 2007 benzine-gaz

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Pri 00:01 ,

��️��️CMIMI OKAZION FORD FOCUSE 1.6TDCI 2006⬆️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:07 ,

❗Kujdes❗ ❌OKAZION ❌ ⭕Shitet MERCEDES BENZ ✅VITI 2005 ✅Motor

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 09:07 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:07 ,

✅Mazda 6 �� ✅Viti.2006 ✅Motorri .2.0 naft ✅Ganxh terheqese

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:23 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 14:20 ,

Shitet ose nderrohet!!

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 11:36 ,

Opel corsa

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 23:06 ,

Audi a4

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:08 ,

opel

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 21:13 ,

Opel corsa 2006 nafte

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 21:05 ,

Opel corsa 2006 nafte

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 23:18 ,

opel corsa 1000€

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 14:36 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 23:30 ,

SHITET OPEL CORSA 1.3 NAFT 90hp 6 MARSHA . CMIMI 34000 EURO

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 01:11 ,

Shitet 2700 euro ose nderrohet me makine tjeter

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 15:40 ,

Opel Corsa benzin 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 10:41 ,

KIOSK 50 m2

10 LEK

06 Mar 13:22 ,

Shitet opel corsa 1.3 cdi 2004

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 20:10 ,

Shitet Opel Corsa

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 17:41 ,

Opel Corsa 1.0 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione