Me qera | Vlorë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:39 ,

Apartament per pushime verore ne Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 15:33 ,

Apartament 2+1 me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 15:32 ,

Apartament 2+1 me qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:16 ,

Apartamente pushimi Vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:05 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 110.000 Km

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:05 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:48 ,

Apartament 2+1&1+1,Lungomare

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 03:02 ,

Jepen me qera apartamente per plazh

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 21:49 ,

Jepet me qera ap 1+1

250 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 20:02 ,

Jepet Apartament me Qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:50 ,

apartamente me qera

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 17:29 ,

Jepet me qera shtepi pushimi Vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 17:09 ,

Jepet me qera shtepi pushimi vlore

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:09 ,

Apartment me qera ditore!

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 12:16 ,

Shtepi me qera

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 09:26 ,

Apartament ne shitje

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 09:05 ,

Jap me qera shtepi plazhi

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Maj 23:02 ,

Shtepi me qera ditore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
05 Maj 22:48 ,

Jepet me qera ditore, 1+1 PORTI Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
05 Maj 22:48 ,

Apartament 2+1 me qera Transballkanike

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Maj 19:34 ,

SHPIA IDEALE PER TE KALUAR DISA KOHE NE QETESI &PASTERTI..!!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
05 Maj 15:16 ,

jepet me qera apartament

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
05 Maj 11:31 ,

Jepet me qera

40 LEK /

Numri i dhomave: 2
05 Maj 10:08 ,

Filluan Shitjet ne Rezidencen Turistike "Nereus"

900 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
04 Maj 10:22 ,

Apt me qera/apt for rent

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Maj 00:20 ,

Apartamente me qera ditore

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione