Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disk specidisk | Vlorë

Automjete , 29

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disk specidisk,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disk specidisk Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:52 Makina , Vlorë

OKAZION!!! BMW 118.NAFT GJENDJE PERFEKTE!!!

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 Makina , Vlorë

☆OKAZION☆ BMW 118D MOTORR 1.8 NAFT 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 12:20 Makina , Vlorë

Golf

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Gjendje: I ri
01 Pri 18:58 Makina , Vlorë

shitet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 04:02 Makina , Vlorë

Ford Focus ���� Nafte ..sapotarguar

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 17:48 Makina , Vlorë

Shitet Fiat punto Gand

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 23:56 Makina , Vlorë

Ford focus 1.8 tdci viti 2003

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 21:49 Makina , Vlorë

Ford Focus 1.8 ne Shitje

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 23:18 Makina , Vlorë

Ford Focus 1.8 ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 13:22 Makina , Vlorë

SHITET FREKSION LUK PER FORD FIESTA/FUSION

5 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Jan 15:21 Makina , Vlorë

VW GOLF 4 1.9 TDI GTI

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 15:21 Makina , Vlorë

Golf 4 1.9 TDI 2001 me 3 të kuqe 150 kuaj fuqi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 15:20 Makina , Vlorë

Golf 4 1.9 TDI 2001 150 kuaj fuqi 2200 euro

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 15:20 Makina , Vlorë

BMW 320D

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 23:22 Makina , Vlorë

Opel Zafira dizel

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 14:56 Makina , Vlorë

Mercedes A180 Avangarde OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 20:28 Makina , Vlorë

Okazion ford focus 1.8 naft pomp mekanike

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Dhj 15:08 Makina , Vlorë

Ssangyong Korando dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Tet 14:38 Makina , Vlorë

VW Golf 4 dizel

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disk specidisk | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione