Vlorë | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë | merrjep.al

01 Sht 20:55 Kafshë në fermë , Vlorë

Shiten

2 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Gush 20:04 Kafshë në fermë , Vlorë

85 Dhi

6 500 LEK

15 Korr 10:04 Kafshë në fermë , Vlorë

Lopa

800 EUR

21 Pri 17:17 Kafshë në fermë , Vlorë

Pele

900 LEK

04 Pri 10:04 Kafshë në fermë , Vlorë

Kalë

1 300 EUR

Në fillim