Vlorë | Vendbanime | Apartamente | merrjep.al

15 Sht 11:48
Linku:
Apartamente , Vlorë

Jepet me Qera 1+1 e Mobiluar

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Sot 10:00 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:46 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera 2+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 10:09 Apartamente , Vlorë

Okazion. Shitet Apartament. 3 Rracat.

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:49 Apartamente , Vlorë

Apartament Ne Lungomare

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Sht 22:33 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1

3 200 000 LEK

Numri i dhomave: 2
15 Sht 20:22 Apartamente , Vlorë

Shitet shtepi banimi 2+1!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Sht 18:53 Apartamente , Vlorë

Apartamento ARTE & GIALLO

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Sht 16:55 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera ne Vlore

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Sht 15:36 Apartamente , Vlorë

Apartament ne Vlore,Orikum

29 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Sht 12:00 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera.

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
15 Sht 11:48
Linku:
Apartamente , Vlorë

Jepet me Qera 1+1 e Mobiluar

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Sht 15:33 Apartamente , Vlorë

apartament ne vlore 2+1 me qera tek gjykata

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Sht 15:31 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera .ne qendren vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
14 Sht 15:03 Apartamente , Vlorë

Apartment me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
13 Sht 22:54 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi ne Orikum

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Sht 15:15 Apartamente , Vlorë

Apartamenti esht i mobiluar dhe me te gjitha kusht

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Në fillim