16 Korr 08:39 Shtëpi , Korçë

Ambjent me Qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
14 Korr 11:04 Apartamente , Pogradec

Shitet apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 2
09 Korr 15:41 Shtëpi , Sarandë

Jepet shtepi pushimi me qera lukove

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
27 Qer 16:33 Apartamente , Vlorë

Apartamente per pushues

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Qer 10:47 Apartamente , Shkodër

��Jepet me qira Apartament 3+1 sip 150m2

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
06 Qer 17:22 Apartamente , Durrës

Apartamente me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
04 Qer 19:06 Shtëpi , Lushnjë

Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2

1 LEK

Numri i dhomave: 3,5
02 Qer 20:54 Apartamente , Tiranë

Apartament rr.kavajes te policia bashkiake

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Qer 09:50 Apartamente , Lezhë

Listim i Ri

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Në fillim