16 Korr 21:43
Linku:
Shtëpi , Durrës

Shpi me qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
15 Korr 17:32
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Okazion - Super apartament 1+1

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2

19 Qer 22:16 Apartamente , Skrapar

Apartament ne corovode

Numri i dhomave: 1
18 Qer 22:37 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

Toke

10 000 LEK

18 Qer 16:12 Apartamente , Vlorë

Apartament ne vlore 90m cmim 30 000 euro

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Qer 13:45 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera ne Tirane

20 000 LEK

Numri i dhomave: 2
18 Qer 08:07 Apartamente , Durrës

Apartament prej 230 m2 ne Durres

50 000 LEK

Numri i dhomave: 2
17 Qer 17:15 Apartamente , Tiranë

Apartament prej 105m2 ne Tirane

480 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Qer 15:00 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Tiranë

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim