Blej Vila në shitje apo me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1006
Durrës , 465
Elbasan , 113
Vlorë , 105
Fier , 103
Korçë , 93
Kavajë , 66
Sarandë , 51
Lezhë , 42
Shfaqni të gjitha

Vila, shtëpi në shitje apo me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse. Shikoni njoftimet dhe gjeni vilën që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.

21 Nën 16:47
Linku:
,

Vilë private

80 000 EUR


Sot 08:24 ,

Shitet Vila Okazion

15 500 EUR

Dje 21:43 ,

Vile Luksoze

720 000 EUR

MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vilën ideale në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.

 

Mijëra Vila në shitje dhe me qera

Gjetja e vilës me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja , lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.

 

Shit vila në MerrJep.al

Nëse posedoni vila të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera apo ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.

 
Në fillim