vile ne tale lezhë | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Vila

Lezhë , 9
18 Pri 08:49 ,

Vile ne Lezhe

220 000 EUR Çmimi me zbritje

06 Gush 18:49 ,

Vile ne lezhe

150 000 EUR

16 Dhj 16:34 ,

vila

117 000 EUR

Në fillim