Gjithë Shqipëria | Vendbanime | Tokë/Fusha dhe farma | MerrJep

Tiranë , 2923
Durrës , 1509
Fier , 549
Lezhë , 393
Elbasan , 392
Lushnjë , 384
Kavajë , 325
Korçë , 300
Vlorë , 289
Shfaqni të gjitha
13 Nën 13:18 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Truall

390 000 EUR

13 Nën 12:29 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

sera

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Në fillim