Tropojë | Vendbanime | Tokë/Fusha dhe farma

11 Korr 18:06 ,

Shitje toke

200 000 EUR

17 Tet 20:31 ,

Shitet Toke

55 000 EUR

26 Qer 21:21 ,

truall

154 000 EURNë fillim