Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toke ne dhermi | Njoftimet Tokë/Fusha dhe farma

Tiranë , 4037
Durrës , 1767
Fier , 600
Lezhë , 474
Elbasan , 468
Shkodër , 441
Lushnjë , 417
Kavajë , 403
Vlorë , 363
Shfaqni të gjitha

Blej dhe shit Toke ne dhermi, fusha dhe farma në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Shiko njoftimet për Toke ne dhermi në shitje apo në Tiranë, Shkodër, Durrës, Elbasandhe në të gjithë qytetet e Shqipërisë. Shisni Toke ne dhermi lehtë dhe shpejtë duke krijuar njoftime per Toke ne dhermi me informata rreth tokës që dëshironi ta shisni. - Toke ne dhermi.
Sot 12:44 ,

SHITET

12 000 EUR


Në këtë kategori mund të gjeni me mijëra njoftime për Toke ne dhermi, truall, fusha, dhe farma në shitje dhe në gjithë Shipërinë. Filtro njoftimet per Toke ne dhermi në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera të tokës dhe gjeni njoftimet per Toke ne dhermi që ju interesojnë juve më shumë.


Blej Toke ne dhermi


Jeni duke kërkuar për të investuar në Toke ne dhermi? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me mijëra njoftime për Toke ne dhermi në shitje apo në vende të ndryshme si Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tirane, Shkodër, Durrës dhe në gjithë Shqipërinë. Shikoni me mijëra njoftime për Toke ne dhermi në shitje me çmimet më të arsyeshme. Gjeni Toke ne dhermi që ju përshtatet juve më së miri.


Shit Toke ne dhermi


Posedoni Toke ne dhermi që dëshironi ta shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, krijo njoftime per Toke ne dhermi shpejtë dhe lehtë duke shpërndarë disa foto të Toke ne dhermi dhe një përshkrim të veçorive dhe të karakteristikave të ndryshme si sipërfaqja, lokacioni, çmimi e të tjera. - Toke ne dhermi.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione