Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 6698
Durrës , 2206
Vlorë , 886
Elbasan , 687
Fier , 611
Korçë , 573
Shkodër , 511
Berat , 277
Pogradec , 273
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

13 Korr 17:06
Linku:
,

Shitet shtepi tek mali i robit durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90

Sot 01:27 ,

Tirane, jap me qera,1+1, Kati 2, 20.000 Lek

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:27 ,

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Sot 00:25 ,

Okazion

80 000 EUR

Dje 23:47 ,

Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:47 ,

Jepet me qera shtpia ne kamez bathore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:27 ,

Jepet me qera Qyteti Studenti.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 21:47 ,

SHTEPI PUSHIMI POGRADEC

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 21:07 ,

shitet shtepi e hipotekuar e pa demtuar

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:55 ,

Shitet shtepi private SUPER OFFERT

73 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:35 ,

Shtepi per plazh 1+1 E madhe

20 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:35 ,

Okazion

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:07 ,

Jepet apartament me qera per pushime

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 19:56 ,

Shtepi 72 metra

78 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:47 ,

Jepet me Qera Dhome ne Durres

15 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 19:33 ,

Okazion shitet shtepia private !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 19:30 ,

1+1 Berat në shitje

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:27 ,

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:22 ,

Shitet 2+1+2 ne Lungomare

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 19:22 ,

Perballe stadiumit Flamurtari shitet apartament 13

117 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 19:22 ,

Lungomare - Shitet apartament 2+1 ne vije te pare

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 19:22 ,

Lungomare - Shitet 2+1, 95 m2

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:22 ,

Shitet 2+1 ne Lungomare

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:22 ,

Shitet super apartament 2+1+2 ne Vlore

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 19:21 ,

Shitet 2+1, Skele, Vlore

61 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:21 ,

Radhime shitet apartament 1+1 si dhe Garsoniere

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. 

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë. 


Në fillim