Tiranë , 5308
Durrës , 1931
Vlorë , 761
Elbasan , 601
Korçë , 493
Fier , 487
Shkodër , 475
Pogradec , 237
Lushnjë , 235
Shfaqni të gjitha

25 Gush 00:23 Shtëpi , Sarandë

okazion shtepi banimi

1 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Gush 11:20 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Gush 11:20 Shtëpi , Vlorë

Apratament me qera per plazh

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Qer 10:53 Shtëpi , Tiranë

Shitet objekt 2 kate biznes dhe 1 apartament

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
19 Qer 20:35 Shtëpi , Vlorë

Shitet Shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
04 Qer 13:19 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi dhe Toke me Hipotek

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
29 Maj 23:34 Shtëpi , Kavajë

Shtepi banimi

1 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Pri 20:59 Shtëpi , Lushnjë

shitet shtepi + magazina

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
23 Mar 10:25 Shtëpi , Sarandë

Shtepi 1+1 me oborr e gjitha 300 m2

1 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Mar 10:32 Shtëpi , Korçë

Okazion-ambjent biznesi

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
04 Mar 21:43 Shtëpi , Tiranë

shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
02 Mar 14:00 Shtëpi , Tiranë

Skopje Villa for SALE

1 EUR

Numri i dhomave: 10
25 Jan 19:37 Shtëpi , Shkodër

Shes shtepi ne fshatin kuc

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
15 Jan 11:52 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi + truall ne durres

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
20 Tet 10:08 Shtëpi , Fier

OKAZION

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
18 Korr 23:10 Shtëpi , Sarandë

Okazion shtepi private

1 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Qer 06:05 Shtëpi , Pogradec

shtëpi e re në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
17 Qer 14:10 Shtëpi , Lushnjë

Shtepi ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Qer 23:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
12 Maj 20:29 Shtëpi , Tiranë

OKAZJON Shes shpi ne KAMEZ

1 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Shk 20:45 Shtëpi , Tiranë

shitet çatia dhe pjese te tjera

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
01 Sht 23:34 Shtëpi , Berat

Shtepi private

1 EUR

Numri i dhomave: 8
11 Maj 19:06 Shtëpi , Lezhë

Lagjia nen tereza

1 EUR

Numri i dhomave: 9
14 Sht 15:34 Shtëpi , Vlorë

Shtepi per student 1+1 e madhe

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Sht 10:38 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Gazonjere

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
27 Gush 12:52 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Gazonjere

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Korr 13:09 Shtëpi , Tiranë

Jap nje hyrje me qera pa mobilim 140 mije shkoze t

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Shk 14:36 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
28 Nën 18:08 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
21 Nën 13:57 Shtëpi , Durrës

jepet shtepi me qera siper malit te robit.

140 LEK /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Tet 15:08 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Gazonjere

140 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
23 Tet 15:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Gazonjere

140 LEK

Numri i dhomave: 1
14 Sht 10:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Gazonjere

140 LEK

Numri i dhomave: 1
06 Maj 16:59 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Mar 11:29 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Me Qera ne Tirane

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Dhj 01:55 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Dhj 13:18 Shtëpi , Durrës

Shitet ose jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
25 Nën 15:08 Shtëpi , Durrës

jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Nën 11:09 Shtëpi , Durrës

Shtëpi private

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
23 Nën 17:46 Shtëpi , Durrës

Jepet shtëpi me qera Lagjja 17 Durrës, rrotondo.

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Në fillim