Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 10202
Durrës , 2761
Vlorë , 1115
Elbasan , 869
Fier , 773
Korçë , 725
Shkodër , 596
Berat , 378
Lushnjë , 350
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 11:33
Linku:
,

House FOR RENT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Sot 14:28 ,

**OKAZION** **SHITET**

1 LEK

Numri i dhomave: 4
22 Pri 13:56 ,

SHITEN

1 LEK

Numri i dhomave: 2,5
19 Pri 19:07 ,

Kerkoj Garazh , Bodrum me qera

1 LEK

Numri i dhomave: 1
08 Pri 21:12 ,

Shtepi e vjeter me 1000 m toke

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Pri 13:41 ,

shes shtepi 2 kateshe

1 LEK

Numri i dhomave: 8
28 Mar 23:31 ,

Orikum-Banese e vjeter + truall

1 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
20 Mar 14:22 ,

Shitet shtëpi me trull

1 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
16 Mar 18:11 ,

Ambjent me qera Gjykata administrative

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
21 Shk 16:37 ,

Qender Elbasan

1 LEK

Numri i dhomave: 2
27 Jan 19:58 ,

Shitet shtepi private

1 LEK

Numri i dhomave: 3
13 Jan 12:48 ,

okazion 2+1

1 LEK

Numri i dhomave: 2
29 Dhj 22:57 ,

Shitet per aesye mos perdorimi

1 LEK

Numri i dhomave: 7
22 Dhj 21:42 ,

Shitet shtëpi e banushme 140m2

1 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
15 Dhj 11:22 ,

jap me qera , gasoniere

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Dhj 13:38 ,

Shtepi private 3 + 1

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
17 Nën 09:54 ,

Shtepi private

1 LEK

Numri i dhomave: > 10
12 Nën 16:48 ,

Shtepi banimi

1 LEK

Numri i dhomave: 5
27 Tet 11:50 ,

Shpi me Qera

1 LEK

Numri i dhomave: 2
20 Tet 17:37 ,

Hyrje per shitje 750m2

1 LEK

Numri i dhomave: 3
12 Sht 09:39 ,

Shitet shtepi 2 katshe

1 LEK

Numri i dhomave: 3
17 Korr 19:19 ,

Shiten per aryse emigracjoni

1 LEK

Numri i dhomave: 1
03 Korr 13:02 ,

Shtepi dhome+kuzhine me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
24 Qer 00:23 ,

shtepi privete vasil

1 LEK

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
16 Qer 18:06 ,

OKAZION SHITET 1+1 Më hipotekë.

1 LEK

Numri i dhomave: 2
31 Maj 22:43 ,

Shitet Shtepi &Magazine&Truall Siperfaqe 800m2

1 LEK

Numri i dhomave: 3,5
19 Maj 21:19 ,

Shtepi Banimi

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Maj 11:29 ,

Shitet shtepi

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
11 Maj 18:41 ,

SHITET SHTEPI 3 KATE ME HIPOTEKE

1 LEK

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
09 Pri 13:04 ,

Kerkoj

1 LEK

Numri i dhomave: 2
02 Jan 14:48 ,

RIKONSTRUKSIONE

1 LEK

Numri i dhomave: > 10
18 Dhj 19:02 ,

Shtepi ne lezhe

1 LEK

Numri i dhomave: 2
30 Nën 21:57 ,

Shtepi

1 LEK

Numri i dhomave: > 10
22 Tet 09:33 ,

Shitet 1+1 mbi kalceton

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
11 Tet 10:13 ,

Shtepi me qera per studenta

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
28 Sht 14:12 ,

Biranj korce

1 LEK

Numri i dhomave: 5
28 Sht 12:46 ,

Biranj te korces

1 LEK

Numri i dhomave: 5
06 Sht 22:32 ,

Dyer Te brendshme italiane

1 LEK

Numri i dhomave: 1,5
15 Gush 23:51 ,

Shtepi banimi

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
07 Gush 19:49 ,

Shtepi

1 LEK

Numri i dhomave: 6
04 Gush 07:20 ,

Ambjent me Qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
03 Gush 09:27 ,

Jepet me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
04 Qer 19:06 ,

Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2

1 LEK

Numri i dhomave: 3,5
04 Qer 14:16 ,

SHITET SHTEPIA, GARAZHDI DHE TOKA PER ARSYE EMIG

1 LEK

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 110
12 Maj 16:34 ,

Shitet shtepi+2 garazhe

1 LEK

Numri i dhomave: 6
03 Maj 01:30 ,

Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Pri 20:41 ,

Dhoma plazhi

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Mar 17:20 ,

SHITET VILE 2 Kateshe

1 LEK

Numri i dhomave: 1
05 Mar 20:51 ,

Golem

1 LEK

Numri i dhomave: 6

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera


Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Shit shtëpi në MerrJep.al


Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione