Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 6673
Durrës , 2028
Vlorë , 910
Elbasan , 661
Fier , 602
Korçë , 553
Shkodër , 485
Berat , 286
Pogradec , 276
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

10 Gush 15:47
Linku:
,

Okazion

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4

Sot 04:25 ,

SHTEPI PUSHIMI POGRADEC

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 03:50 ,

Shtepia shitet per arsye se nuk jeton me njeri

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 00:58 ,

Shitet shtepi

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:30 ,

Hyrje me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 23:47 ,

Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 23:46 ,

Apartament Okazionnn

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:20 ,

Shtepi me qera e kompletuar 2+1 te gjykata durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:25 ,

Shitet Shtepi Private

Numri i dhomave: 2
Dje 22:17 ,

Shitet Lokal ose nderrohet

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:15 ,

Shitet Shtepi Private

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:37 ,

Shtepi banimi.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 21:25 ,

Shtepi e re +300m/2 tok e legalizuar

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 21:07 ,

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE KAMEZ

9 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 21:05 ,

Shtepi me qira ne Orikum

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 21:02 ,

Shitet shtepi nje kateshe ne zonen e Freskut

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 20:45 ,

Apartament me qera Vlore

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:42 ,

Apartament 2+1 Me Qera Tek Ura Tabakeve

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:38 ,

Shtepi private 95000 euro

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 20:00 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Dje 19:49 ,

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:26 ,

Apartment I ri me pamje nê det.

1 150 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 18:56 ,

Shitet truall ne Velipoje!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 18:54 ,

Apartament 3 + 1

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 18:54 ,

SHITET: SHTEPI ne CERRIK

31 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:08 ,

Jepet me qera

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 18:08 ,

Okazion!!! Shtepi private brenda qytetit

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:28 ,

Shtepi private.

78 000 EUR

Dje 17:23 ,

Shitet Apartament 1+1 tek Ali Demi❗

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:23 ,

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 17:22 ,

Shtepi me qera. Apartment

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:18 ,

shtepi (okazion)

45 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 17:00 ,

Apartamente ne Sarande/Tirane

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim