Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 9366
Durrës , 2465
Vlorë , 1054
Elbasan , 808
Korçë , 692
Fier , 685
Shkodër , 490
Berat , 378
Pogradec , 331
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Dje 11:33
Linku:
,

House FOR RENT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Dje 23:53 ,

Shitet shtepi Banimi Berzhite

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 23:48 ,

Shitet shtepi Banimi Berzhite

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 23:47 ,

Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:44 ,

Shitet shtepi me 1300 m2 toke me hipotek ne PLAZH DURRES

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 22:32 ,

shtëpi e rinovuar

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 21:52 ,

2 dhoma +guzhine+parkim

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 21:51 ,

AP 3+1 NE KATIN E 1 - PARE

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:34 ,

Shitet Shtepi e mobiluar 2+1

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:31 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 " DON BOSKO"

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:29 ,

SHITET VILE 2 KATESHE NE RRUGEN ALEKSANDER GOGA !!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 21:07 ,

SHTEPI ME TOKE 2600M2

9 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 21:01 ,

Shtepi me qera 1+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 20:43 ,

Apartament prej 100m2 te Pallati Kontakt ne Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 20:38 ,

Shitet, Shtepi Private, Tek Dy Eldat

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:13 ,

Shitet apartament 2+1. Okazion

3 600 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 20:02 ,

shitet shtepi

Numri i dhomave: > 10
Dje 19:47 ,

��Shitet Shtepi private�� ��Lagja 18, Kënet�� 65'000€ ✅

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Dje 19:41 ,

Shtepi private Mbrostar Ura-Fier

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 19:41 ,

SHITET VILE OSE NDROHET

149 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 19:40 ,

Shitet shtepia

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:39 ,

Shtepi dy kate+dyqan ne Korce

70 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 19:34 ,

SHPIA IDEALE PER TE KALUAR DISA KOHE NE QETESI &PASTERTI..!!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:14 ,

Shitet Shtepi Banimi

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 19:07 ,

shites super vendbanim ne kashar

108 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:06 ,

shtitet shtepi me toke

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:57 ,

Shtepi me qera(per studente)

5 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:48 ,

Shtepi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:48 ,

Shtepi

98 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Dje 18:33 ,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

109 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Dje 18:21 ,

Shitet

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 18:18 ,

Okazion, Apartamente luksoze me 20% ulje!

81 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:18 ,

Okazion, Apartamente luksoze me 20% ulje!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 18:08 ,

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:08 ,

Shtepi

65 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 18:02 ,

Shitet

97 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 18:02 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera


Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Shit shtëpi në MerrJep.al


Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione