Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Durrës , 223
Tiranë , 189
Fier , 47
Shkodër , 37
Elbasan , 34
Korçë , 28
Vlorë , 22
Lushnjë , 15
Sarandë , 11
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 06:33 ,

Shitet 1+1 i mobiluar ne Radhime

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 06:33 ,

Shitet 2+1+2 ne Lungomare

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 06:32 ,

Lungomare - Shitet apartament 2+1 ne vije te pare

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 06:32 ,

Shitet 2+1, Skele, Vlore

61 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 06:32 ,

Shitet super apartament 2+1+2 ne Vlore

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 06:32 ,

Perballe stadiumit Flamurtari shitet apartament 13

117 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 19:19 ,

Apartament 2+1 Me Qera Në Kinostudio

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:25 ,

Jepet Apa 2+1+2 115,6m2 Rr{Jordan Misia}

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:24 ,

Apartament 1+1 115m

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:23 ,

Okazion Apartament 2+1 112m2 56100Eur

56 100 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Gush 22:32 ,

Shitet 1+1 i mobiluar ne Lungomare

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
10 Gush 22:31 ,

Lungomare - Shitet 2+1, 95 m2

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Gush 22:30 ,

Radhime shitet apartament 1+1 si dhe Garsoniere

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
06 Gush 09:33 ,

SHITET VILE PRANE SPITALIT NE DURRES

230 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim